De La Soul - Trying People

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:15
Data dodania: 18.09.2010 17:51:43
Rozmiar pliku: 5,83 MB
Tagi: De La Soul, Trying People, de, la, soul, trying, people, old, school, raphip-hop, 2001
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

De_La_Soul_-_Trying_People.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar pięć i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i piętnaście sekund. To jeden z wielu piosenek wykonawcy De La Soul, której tytuł brzmi Trying People. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Plik De La Soul - Trying People nie został jak na razie ani razu pobrany. Żadna osoba jak na razie nie miał ochoty skomentować tego utworu, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy jest w stanie poznać dokonania coraz to nowych artystów, także dzięki serwisom analogicznym do naszego, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby De La Soul - Trying People. Czemu właśnie ta piosenka?

De La Soul bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć kawałki. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Trying People, niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych utworów, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Istotne jest także to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest Trying People, autorstwa De La Soul. Nie czekaj, aż De La Soul - Trying People stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten kompozytor produkuje hit za hitem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj