De La Soul - Am I Worth You?

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:56
Data dodania: 18.09.2010 17:51:43
Rozmiar pliku: 5,41 MB
Tagi: De La Soul, Am I Worth You?, de, la, soul, am, worth, you, old, school, raphip-hop
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

De_La_Soul_-_Am_I_Worth_You?.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to mniejwięcej pięć i czterdzieści jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. To utwór w formacie mp3 o tytule "Am I Worth You?", którego wykonawcą jest De La Soul. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo wdzięczni, gdybyś takowy dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio De La Soul - Am I Worth You? do dzisiaj. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu trochę dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Am I Worth You?. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją De La Soul, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele jego utworów gości na najlepszych imprezach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony kawałek, jak choćby De La Soul - Am I Worth You?, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do realizacji tricków, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz skopiować na telefon Am I Worth You?? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj