De La Soul - What We Do (For Love)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:04
Data dodania: 18.09.2010 17:51:43
Rozmiar pliku: 6,96 MB
Tagi: De La Soul, What We Do (For Love), de, la, soul, what, we, do, for, love, old, school
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

De_La_Soul_-_What_We_Do_(For_Love).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz odtwarzasz to mniejwięcej sześć i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i cztery sekundy. Słuchasz piosenkę tytułem "What We Do (For Love)", której autorem jest De La Soul. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Będziemy więc niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała ani razu pliku mp3 De La Soul - What We Do (For Love). Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się odwiedzić świat muzyki? Czeka na Ciebie bezlik bezpłatnych empetrójek, wszystko co powinieneś wykonać to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz What We Do (For Love)? Pobierz mp3 błyskawicznie, to łatwiejsze niż myślisz.

De La Soul jest sławnym i poważanym autorem na scenie muzycznej. Piosenki, które tworzy, w mgnieniu oka stają się popularnymi przebojami. Tak samo jest z What We Do (For Love). Download pliku mp3 najłatwiej przeprowadzić na naszej stronie. To tylko kilka ruchów myszką, które dzielą Cię od cieszenia się tą piosenką, bez potrzeby wchodzenia na Wrzutę czy inne witryny.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość słuchania muzyki wszędzie tam, gdzie pragniesz. Lubisz posłuchać utworów w telefonie albo odtwarzaczu? Nic łatwiejszego - ściągnij De La Soul - What We Do (For Love) i włączaj ją gdziekolwiek chcesz, bez żadnych przeszkód.

Co najważniejsze, nie pobieramy żadnych opłat za dawanie mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest zupełnie za darmo, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz robić niczego poza wybraniem piosenki i ściągnięciem jej. Pobieranie piosenek z Wrzuty to dobre wyjście dla tych, którzy wolą przedtem przesłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, i w następstwie tego to nabyć.

Nie bierz niczego w ciemno i nie rób nieporządku na komputerze - odsłuchaj darmowe mp3, nim je ściągniesz. Jeśli ten utwór Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie wybrać inny. Ale What We Do (For Love), którego autorem jest De La Soul, jest od niedawna na topie - nie zostań w tyle i bez żadnych problemów wykorzystaj nasze wspaniałe narzędzie, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj