Tag Team - Playasland (Playas Sermon)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:11
Data dodania: 18.09.2010 17:53:02
Rozmiar pliku: 9,49 MB
Tagi: Tag Team, Playasland (Playas Sermon), tag, team, playasland, playas, sermon, hip-hop, 1995
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tag_Team_-_Playasland_(Playas_Sermon).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to dziewięć i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i jedenaście sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa Tag Team, którego nazwa to Playasland (Playas Sermon). Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Tag Team - Playasland (Playas Sermon) do dzisiaj. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Playasland (Playas Sermon), której autorem jest Tag Team, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, dla przykładu Tag Team - Playasland (Playas Sermon), a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niezwykle prostych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 Playasland (Playas Sermon)? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj