the cliks - oh yeah

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:35
Data dodania: 18.09.2010 17:58:44
Rozmiar pliku: 4,20 MB
Tagi: the cliks, oh yeah, the, cliks, oh, yeah
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

the_cliks_-_oh_yeah.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar cztery i dwadzieścia setnych megabajta. Długość to cztery minuty i trzydzieści pięć sekund. Jest to jeden z utworów nagranych przez the cliks, którego nazwa brzmi oh yeah. Utwór, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Nikt nie ściągnął utworu muzycznego the cliks - oh yeah jak na razie. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład oh yeah. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest the cliks, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby the cliks - oh yeah, a następnie skopiować go na telefon.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka niesamowicie prostych do zrealizowania chwytów, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 oh yeah? Pobierz mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnej bazy piosenek oraz odkrycie nowych artystów. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie w przyszłości ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj