The Cliks - Not Your Boy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:32
Data dodania: 18.09.2010 17:58:44
Rozmiar pliku: 5,06 MB
Tagi: The Cliks, Not Your Boy, the, cliks, noy, your, boy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Cliks_-_Not_Your_Boy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje pięć i sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i trzydzieści dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Not Your Boy", której wykonawcą jest The Cliks. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, abyś go dodał. Utwór The Cliks - Not Your Boy nie został do dziś nigdy pobrany. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby ochotę skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Not Your Boy. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest The Cliks, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś mógł pomijać inne strony i ściągać mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby The Cliks - Not Your Boy, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do wykonania rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Not Your Boy? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze w przyszłości ściągali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj