Tom - Droga do nikąd

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:35
Data dodania: 18.09.2010 18:00:38
Rozmiar pliku: 3,55 MB
Tagi: Tom, Droga do nikąd, droga, do, nikąd, fleszar, gabriel, moje, wykonanie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tom_-_Droga_do_nikąd.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży trzy i pięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i trzydzieści pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Droga do nikąd", której autorem jest Tom. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego pliku. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Piosenka Tom - Droga do nikąd nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować ten utwór w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Droga do nikąd. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Tom, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych eventach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Tom - Droga do nikąd, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz ściągnąć na telefon Droga do nikąd? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnej biblioteki piosenek i odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj