Terence Mckenna - True Hallucinations - 12 - In...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 22:44
Data dodania: 18.09.2010 18:01:11
Rozmiar pliku: 4,31 MB
Tagi: Terence Mckenna, True Hallucinations, 12, In..., terence, mckenna, true, hallucinations, halucynacje, narkotyki, filozofia, audiobook, książka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Terence_Mckenna_-_True_Hallucinations_-_12_-_In....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz waży cztery i trzydzieści jeden setnych megabajta. Natomiast jego długość to dwadzieścia dwa minuty i czterdzieści cztery sekundy. Słuchasz utwór tytułem "True Hallucinations", którego wykonawcą jest Terence Mckenna. Utwór w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór Terence Mckenna - True Hallucinations - 12 - In... nie został jeszcze nigdy pobrany. Nikt jeszcze nie raczył skomentować tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - także za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Terence Mckenna - True Hallucinations - 12 - In.... Czy warto tego posłuchać?

Terence Mckenna jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży True Hallucinations, świetna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie masz powodu by martwić się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione u nas kawałki są całkowicie darmowe, bez żadnych haczyków. Ważne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tutaj jest jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Puść w niepamięć ciągłe oczekiwanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

True Hallucinations, w wykonaniu Terence Mckenna, to doskonała muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż Terence Mckenna - True Hallucinations - 12 - In... stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor tworzy przebój za przebojem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj