qrek - voodoo rollin

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:58
Data dodania: 18.09.2010 18:01:16
Rozmiar pliku: 6,82 MB
Tagi: qrek, voodoo rollin
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

qrek_-_voodoo_rollin.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar sześć i osiemdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość to cztery minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. To utwór w formacie mp3 tytułem "voodoo rollin", którego autorem jest qrek. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio qrek - voodoo rollin do dzisiaj. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco traci na wartości - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się qrek - voodoo rollin. Czy warto tego posłuchać?

qrek bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży voodoo rollin, świetna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne u nas kawałki są absolutnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Jeśli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, dobrym wyborem jest voodoo rollin, w wykonaniu qrek. Już teraz pobierz mp3 z naszej witryny i przekonaj się, dlaczego qrek - voodoo rollin jest obecnie tak popularna. qrek nie bez powodu jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj