Flo-rida feat. Timbaland- Elevator

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:50
Data dodania: 18.09.2010 18:13:05
Rozmiar pliku: 3,51 MB
Tagi: rida feat. Timbaland, Elevator, flo, rida, timbaland, feat
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Flo-rida_feat._Timbaland-_Elevator.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej trzy i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt sekund. To jeden z dzieł wykonawcy rida feat. Timbaland, którego tytuł to Elevator. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego pliku nie dopasowano dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Jak na razie nikt nie pobrał nigdy pliku Flo-rida feat. Timbaland- Elevator. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Elevator. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją rida feat. Timbaland - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, dla przykładu Flo-rida feat. Timbaland- Elevator, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka bardzo sprytnych do zrealizowania tricków, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Elevator? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj