All Bundy - Odlotowy Ziomek

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:12
Data dodania: 18.09.2010 18:20:49
Rozmiar pliku: 2,93 MB
Tagi: All Bundy, Odlotowy Ziomek, rock, zespoły, garażowe, niezależne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

All_Bundy_-_Odlotowy_Ziomek.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz zajmuje dwa i dziewięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i dwanaście sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez All Bundy, którego nazwa to Odlotowy Ziomek. Utwór, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku żaden użytkownik nie zamieścił jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio All Bundy - Odlotowy Ziomek do tej pory. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bezproblemowo zdobywają tłumy wiernych sympatyków, gotowych zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ulubionego artystę. Analogicznie jest, jeśli chodzi o Odlotowy Ziomek, stworzonym od podstaw przez All Bundy. Piosenka ta bez pardonu podbija miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Prawdopodobnie wolałbyś sam przekonać się, czym jest All Bundy - Odlotowy Ziomek? Pobierz mp3 z naszej witryny, a przekonasz, dlaczego ten kawałek zbiera same dobre opinie wśród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w kwestii trendów w muzyce. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Odlotowy Ziomek, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz na różnych portalach kawałka All Bundy? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie każdej piosenki z Wrzuty. Od teraz nie musisz poszukiwać darmowych utworów na nieciekawych, niebezpiecznych witrynach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle pojemnego zbioru piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki All Bundy - Odlotowy Ziomek, wyświetlą Ci się wyniki, z których zostaniesz przekierowany wprost do strony z możliwością pobrania na swój komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w stacjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem jest ściągnięcie niezłej dawki darmowej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, wspaniałych kawałków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj