All Bundy - Political Shit

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:43
Data dodania: 18.09.2010 18:20:49
Rozmiar pliku: 2,48 MB
Tagi: All Bundy, Political Shit, rock, zespoły, garażowe, niezależne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

All_Bundy_-_Political_Shit.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz waży dwa i czterdzieści osiem setnych megabajta. A jego długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści trzy sekundy. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez All Bundy, której tytuł brzmi Political Shit. Kawałek w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku nie dodano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku All Bundy - Political Shit do dzisiaj. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bezproblemowo zdobywają tłumy nowych wielbicieli, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego artysty. Nie inaczej jest z przebojem Political Shit, wykonywanym przez All Bundy. Piosenka ta bez pardonu podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Zapewne wolałbyś sam przekonać się, jak brzmi All Bundy - Political Shit? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten kawałek zyskuje same przychylne recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w kwestii muzycznych trendów. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Political Shit, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz na różnych portalach piosenki All Bundy? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci błyskawicznie na pobranie każdej piosenki z tego serwisu. Od teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie do końca bezpieczne, gdzie poszukiwałeś darmowych utworów - odszukasz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niezwykle pojemną bazą piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu tekstu, na przykład All Bundy - Political Shit, pojawią się wyniki, z których przejdziesz bezpośrednio do strony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Twój ruch. Jeśli jesteś już zmęczony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam radia, powinieneś błyskawicznie ściągnąć dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz ogrom piosenek, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj