Avril Lavigne - Slipped Away

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:35
Data dodania: 18.09.2010 18:21:13
Rozmiar pliku: 3,27 MB
Tagi: Avril Lavigne, Slipped Away, avril, lavigne, slipped, away
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Avril_Lavigne_-_Slipped_Away.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz waży trzy i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzydzieści pięć sekund. Uruchomiłeś kawałek o tytule "Slipped Away", którego autorem jest Avril Lavigne. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy zatem niezwykle szczęśliwi, jak byś go zaproponował. Plik Avril Lavigne - Slipped Away nie został do dziś nigdy pobrany. Żadna osoba do dziś nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Slipped Away. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Avril Lavigne - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Avril Lavigne - Slipped Away, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka bardzo sprytnych do wykonania sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon Slipped Away? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnej bazy utworów i odkrycie nowych artystów. A może będzie także tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty od długiego czasu będziesz tego słuchał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla każdego, stąd niezwykły przypływ osób, które zaczynają na poważnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj