Jasper DJ & G-base - Blood Hearts - Jasper DJ v...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:16
Data dodania: 18.09.2010 18:22:35
Rozmiar pliku: 1,74 MB
Tagi: Jasper DJ & G, base, Blood Hearts, Jasper DJ v..., jasper, dj, g-base, blood, hearts, vs, hears
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jasper_DJ_&_G-base_-_Blood_Hearts_-_Jasper_DJ_v....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz posiada rozmiar jeden i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i szesnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "base", której autorem jest Jasper DJ & G. Utwór mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dziś nikt nie ściągnął nigdy pliku mp3 Jasper DJ & G-base - Blood Hearts - Jasper DJ v.... Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - także za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Jasper DJ & G-base - Blood Hearts - Jasper DJ v.... Czy warto się z tym zapoznać?

Jasper DJ & G bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć piosenkom. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy base, świetna kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione tu utwory są całkowicie darmowe, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz napotkać na analogicznych portalach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Puść w niepamięć wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, dobrym wyborem jest base, w wykonaniu Jasper DJ & G. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiej przyczyny Jasper DJ & G-base - Blood Hearts - Jasper DJ v... jest teraz trendy. Jasper DJ & G nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj