Dax Johnson - Ending (Thanks for Coming)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:04
Data dodania: 18.09.2010 18:34:00
Rozmiar pliku: 5,80 MB
Tagi: Dax Johnson, Ending (Thanks for Coming), dax, johnson, ending, thanks, for, coming, instrumental, 1998
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dax_Johnson_-_Ending_(Thanks_for_Coming).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który aktualnie słyszysz to około pięć i osiemdziesiąt setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to pięć minut i cztery sekundy. To jeden z wielu utworów nagranych przez Dax Johnson, którego nazwa to Ending (Thanks for Coming). Utwór mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 25 wrzesnia 2017 roku. Do tego utworu nie zaproponowano dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Dax Johnson - Ending (Thanks for Coming) nie została dotychczas nigdy pobrana. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zabawisz tu na dłużej.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Ending (Thanks for Coming), której autorem jest Dax Johnson, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety większości cenionych klubów. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, na przykład Dax Johnson - Ending (Thanks for Coming), a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niezwykle prostych do zrealizowania chwytów, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Ending (Thanks for Coming)? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj