Bogdański Koczewski - Jesienne wino

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:22
Data dodania: 18.09.2010 18:36:49
Rozmiar pliku: 5,99 MB
Tagi: Bogdański Koczewski, Jesienne wino, Bogdański, Koczewski, Jesienne, wino
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bogdański_Koczewski_-_Jesienne_wino.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej pięć i dziewięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia dwa sekundy. To piosenka o tytule "Jesienne wino", której wykonawcą jest Bogdański Koczewski. Utwór, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Plik Bogdański Koczewski - Jesienne wino nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Jesienne wino. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Bogdański Koczewski, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych zabawach. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się każdego dnia. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony kawałek, jak choćby Bogdański Koczewski - Jesienne wino, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś skopiować na telefon Jesienne wino? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj