Scarmix - Close Your Eyes (Original Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:47
Data dodania: 18.09.2010 18:38:02
Rozmiar pliku: 5,30 MB
Tagi: Scarmix, Close Your Eyes (Original Mix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Scarmix_-_Close_Your_Eyes_(Original_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to mniejwięcej pięć i trzydzieści setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i czterdzieści siedem sekund. Jest to utwór w formacie mp3 o tytule "Close Your Eyes (Original Mix)", którego autorem jest Scarmix. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio Scarmix - Close Your Eyes (Original Mix). Żadna osoba jeszcze nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Scarmix - Close Your Eyes (Original Mix) to kawałek, który staje się coraz szybciej rozpoznawalny, nie zawsze w gronie fanów tego rodzaju muzyki. To tylko dowodzi tego, że Scarmix jest w stanie stworzyć wyraziste, bardzo dobrze brzmiące hity, które powtarzamy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. To nie jedynie taki rodzaj muzyki, który reprezentuje Scarmix - Close Your Eyes (Original Mix), ale też wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Dodatkowo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze muszą to być głośne imprezy. Te utwory możesz także puszczać na spokojnie, w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i dobre brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony Close Your Eyes (Original Mix)? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cały proces nie odbiega od tych z innych portali. Ale jednak jest tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Staramy się regularnie powiększać zbiór darmowych piosenek, które możesz pobrać. Codziennie dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Ściągnij mp3, na które masz chęć - jeżeli będzie tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że jak najszybciej się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj