Evanescence - Bring Me To Life

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:57
Data dodania: 18.09.2010 18:44:44
Rozmiar pliku: 3,62 MB
Tagi: Evanescence, Bring Me To Life, bring, life
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Evanescence_-_Bring_Me_To_Life.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który właśnie masz otworzoną to około trzy i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Evanescence, której nazwa to Bring Me To Life. Utwór mp3, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku Evanescence - Bring Me To Life. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Bring Me To Life. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Evanescence - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość pomijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, dla przykładu Evanescence - Bring Me To Life, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie łatwych do realizacji rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Bring Me To Life? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i odkrycie nowych gwiazd. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie już każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj