Ritchie Blackmore - When I Was On Horseback

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:37
Data dodania: 18.09.2010 18:49:08
Rozmiar pliku: 4,96 MB
Tagi: Ritchie Blackmore, When I Was On Horseback, ritchie, blackmore, when, was, on, horseback, instrumental, 1998
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ritchie_Blackmore_-_When_I_Was_On_Horseback.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz zajmuje cztery i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści siedem sekund. Słuchasz plik mp3 tytułem "When I Was On Horseback", którego wykonawcą jest Ritchie Blackmore. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dzisiaj żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku audio Ritchie Blackmore - When I Was On Horseback. Żaden użytkownik do tej pory nie raczył skomentować tego pliku mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi wykonawcy, którzy z łatwością zdobywają tłumy wiernych sympatyków, gotowych zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty, byle tylko pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Analogicznie jest z przebojem When I Was On Horseback, stworzonym od podstaw przez Ritchie Blackmore. Kawałek ten błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pozostawmy zdania ludzi za sobą, bo pewnie chcesz poznać Ritchie Blackmore - When I Was On Horseback? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, dlaczego ten utwór zbiera same przychylne recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkiem innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby przeoczyć taki rarytas. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o When I Was On Horseback, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć ten przebój Ritchie Blackmore? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci bardzo szybko na pobranie dowolnego kawałka z tego serwisu. Już nie musisz szukać darmowych kawałków na różnych, niebezpiecznych witrynach - odszukasz je u nas, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej potężnie pojemnej bazy kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Ritchie Blackmore - When I Was On Horseback, otrzymasz wyniki, skąd przejdziesz od razu do strony z pobraniem na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne mp3. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Z tego względu najlepszym wyjściem jest pobranie sporej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę proste, kilka kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość hitów, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj