Infernal - From Paris To Berlin (Dj Aligator)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:31
Data dodania: 18.09.2010 19:00:14
Rozmiar pliku: 5,97 MB
Tagi: Infernal, From Paris To Berlin (Dj Aligator), from, paris, to, berlin, dj, aligator, blues, 2004
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Infernal_-_From_Paris_To_Berlin_(Dj_Aligator).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz odtwarzasz to mniejwięcej pięć i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na sześć minut i trzydzieści jeden sekund. To piosenka tytułem "From Paris To Berlin (Dj Aligator)", której autorem jest Infernal. Utwór, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Jak na razie żadna osoba nie zapisała ani razu utworu muzycznego Infernal - From Paris To Berlin (Dj Aligator). Żadna osoba jeszcze nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli pozostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu From Paris To Berlin (Dj Aligator). Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Infernal - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Infernal - From Paris To Berlin (Dj Aligator), a następnie przegrać go na telefon.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka bardzo sprytnych do wykonania rozwiązań, za pomocą których bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 From Paris To Berlin (Dj Aligator)? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej porządnie osłuchać?

Obecnie już każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj