Wojtek Pilichowski - Autumn Leaves

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:47
Data dodania: 18.09.2010 19:05:57
Rozmiar pliku: 2,45 MB
Tagi: Wojtek Pilichowski, Autumn Leaves, wojtek, pilichowski, autumn, leaves, 2001
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wojtek_Pilichowski_-_Autumn_Leaves.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz posiada rozmiar dwa i czterdzieści pięć setnych megabajta. Czas trwania to jeden minute i czterdzieści siedem sekund. To utwór w formacie mp3 o tytule "Autumn Leaves", którego wykonawcą jest Wojtek Pilichowski. Utwór w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Jak na razie żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku Wojtek Pilichowski - Autumn Leaves. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko blaknie - także za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Wojtek Pilichowski - Autumn Leaves. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

Wojtek Pilichowski jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie nowych fanów, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Autumn Leaves, genialna kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek opłaty - całość dostępnych tutaj piosenek jest zupełnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Ważne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Autumn Leaves, której kompozytorem jest Wojtek Pilichowski. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiego powodu Wojtek Pilichowski - Autumn Leaves jest ostatnio trendy. Wojtek Pilichowski nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj