MAGIC-Morskie opowieści

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:12
Data dodania: 18.09.2010 19:25:07
Rozmiar pliku: 375 KB
Tagi: MAGIC, Morskie opowieści
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MAGIC-Morskie_opowieści.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz słyszysz to około trzysta siedemdziesiąt pięć i zero setnych kilobajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwanaście sekund. To jeden z piosenek autorstwa MAGIC, której tytuł brzmi Morskie opowieści. Plik mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku mp3 MAGIC-Morskie opowieści. Nikt jeszcze nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

MAGIC-Morskie opowieści to kawałek, który staje się coraz szybciej rozpoznawalny, nie tylko w gronie wielbicieli tego typu gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że MAGIC jest w stanie stworzyć wyraziste, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i nucimy je nawet bez udziału świadomości.

Znajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, który reprezentuje MAGIC-Morskie opowieści, lecz też wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Codziennie wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze będą to być ogromne domówki. Te utwory możesz również puszczać przy pełnym spokoju, w chwilach relaksu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, bo darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni szczególnie Ci, którzy doceniają czystość i dobre brzmienie z głośników.

Jesteś zainteresowany Morskie opowieści? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych witrynach, zatem z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak jest tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się regularnie poszerzać kolekcję darmowych utworów, które możesz ściągnąć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe utwory. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, z całą pewnością w krótkim czasie się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj