sliwer productions - Listen to your hearth

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:06
Data dodania: 18.09.2010 19:39:04
Rozmiar pliku: 4,27 MB
Tagi: sliwer productions, Listen to your hearth, 2010, hip, hop, fl, studio
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

sliwer_productions_-_Listen_to_your_hearth.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje cztery i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i sześć sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez sliwer productions, którego tytuł to Listen to your hearth. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Nikt nie pobrał utworu muzycznego sliwer productions - Listen to your hearth dotychczas. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Listen to your hearth. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest sliwer productions - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany kawałek, dla przykładu sliwer productions - Listen to your hearth, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie łatwych do realizacji tricków, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Listen to your hearth? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej biblioteki utworów oraz poznanie nowych artystów. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie już każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj