Manieczki - Techno Parade vol.5

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:39
Data dodania: 18.09.2010 19:47:30
Rozmiar pliku: 7,76 MB
Tagi: Manieczki, Techno Parade vol.5, techno, parade, vol
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Manieczki_-_Techno_Parade_vol.5.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar siedem i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na pięć minut i trzydzieści dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Techno Parade vol.5", której wykonawcą jest Manieczki. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle wdzięczni, gdybyś go dodał. Piosenka Manieczki - Techno Parade vol.5 nie została do dziś nigdy pobrana. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - także za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Manieczki - Techno Parade vol.5. Dlaczego właśnie ten kawałek?

Manieczki jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość mało znanych wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później chętnie kupią całe albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Techno Parade vol.5, świetna kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie musisz obawiać się o żadne koszty - całość dostępnych tu piosenek jest całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Istotne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj znajduje się tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i za free. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Techno Parade vol.5, autorstwa Manieczki, to fantastyczna muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż Manieczki - Techno Parade vol.5 stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk nagrywa przebój za przebojem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj