3. News from Tienanmen

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:34
Data dodania: 18.09.2010 19:48:39
Rozmiar pliku: 2,35 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

3._News_from_Tienanmen.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz zajmuje dwa i trzydzieści pięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na dwa minuty i trzydzieści cztery sekundy. Jest to witryna, na której możesz odtwarzać i zapisać na dysk plik audio w formacie mp3 3. News from Tienanmen. Plik mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Utwór 3. News from Tienanmen nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Żaden odwiedzający do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu 3. News from Tienanmen. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Stworzył ją 3. News from Tienanmen, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby 3. News from Tienanmen, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niesamowicie sprytnych do zrealizowania rozwiązań, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na telefon 3. News from Tienanmen? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla każdego, stąd niezwykły przypływ osób, które zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze w przyszłości ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj