Kubik - Turn The Beat Around (Delano And Crocke...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:16
Data dodania: 18.09.2010 19:53:09
Rozmiar pliku: 6,66 MB
Tagi: Kubik, Turn The Beat Around (Delano And Crocke...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kubik_-_Turn_The_Beat_Around_(Delano_And_Crocke....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz zajmuje sześć i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość to siedem minut i szesnaście sekund. Jest to jeden z wielu dzieł wykonawcy Kubik, którego tytuł brzmi Turn The Beat Around (Delano And Crocke.... W piatek, 17 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, jak byś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie zapisała ani razu pliku mp3 Kubik - Turn The Beat Around (Delano And Crocke.... Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Turn The Beat Around (Delano And Crocke.... Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Kubik, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, jak choćby Kubik - Turn The Beat Around (Delano And Crocke..., a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania tricków, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz ściągnąć na telefon Turn The Beat Around (Delano And Crocke...? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnej bazy piosenek i odkrycie nowych muzyków. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj