Arek - Niebieski Ptak

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:01
Data dodania: 18.09.2010 20:03:17
Rozmiar pliku: 3,69 MB
Tagi: Arek, Niebieski Ptak, ska, punk, niebieski, ptak, dex, zbiku
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Arek_-_Niebieski_Ptak.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie odtwarzasz to około trzy i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość to dwa minuty i jeden sekunde. Jest to jeden z utworów wykonawcy Arek, którego nazwa to Niebieski Ptak. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała pliku Arek - Niebieski Ptak do dziś. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe kawałki i nowe albumy, które od razu podbijają serca ludzi. Nie inaczej jest z przebojem Niebieski Ptak, wykonywanym przez Arek. Piosenka ta szturmem podbija miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Zapewne pragnąłbyś sam przekonać się, jak brzmi Arek - Niebieski Ptak? Pobierz mp3 z naszej strony, a przekonasz, dlaczego ten utwór zyskuje same przychylne recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w dziedzinie tego, co jest trendy w muzyce. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Niebieski Ptak, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać ten przebój Arek? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Jednak my mamy na to znakomity sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnego kawałka z serwisu Wrzuta. Już nie musisz poszukiwać darmowych piosenek na różnych, nie całkiem przyjaznych serwisach - znajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu hasła, jak choćby Arek - Niebieski Ptak, otrzymasz wyniki, skąd przejdziesz bezpośrednio do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Jeśli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam radia, powinieneś błyskawicznie pobrać trochę darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz ogrom empetrójek, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj