unearth - Stings Of Conscience

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:05
Data dodania: 18.09.2010 20:31:20
Rozmiar pliku: 4,65 MB
Tagi: unearth, Stings Of Conscience, stings, of, conscience
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

unearth_-_Stings_Of_Conscience.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz waży cztery i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na pięć minut i pięć sekund. To jeden z piosenek nagranych przez unearth, której nazwa to Stings Of Conscience. Plik mp3, który aktualnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nikt nie zaproponował jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tej pory nikt nie pobrał ani razu pliku unearth - Stings Of Conscience. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco blaknie - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi unearth - Stings Of Conscience. Czy warto tego posłuchać?

unearth jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Stings Of Conscience, znakomita empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć konkretne piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki i ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Ważne jest również to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tutaj znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i za free. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Stings Of Conscience, której autorem jest unearth, to świetna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie unearth - Stings Of Conscience i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. unearth nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj