01-donguralesko-uciec_-_wlot-empik

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:45
Data dodania: 18.09.2010 20:51:40
Rozmiar pliku: 2,52 MB
Tagi: donguralesko, uciec_, _wlot, empik
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01-donguralesko-uciec_-_wlot-empik.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz zajmuje dwa i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Zaś jego długość to dwa minuty i czterdzieści pięć sekund. Uruchomiłeś utwór w formacie mp3 o tytule "uciec_", którego wykonawcą jest donguralesko. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś takowy zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku 01-donguralesko-uciec_-_wlot-empik jak na razie. Żadna osoba jeszcze nie miał ochoty skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy jest w stanie poznać twórczość nowo pojawiających się wykonawców, również dzięki portalom takim jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu 01-donguralesko-uciec_-_wlot-empik. Czemu właśnie ten utwór?

donguralesko bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży uciec_, świetna empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś koszty - całość dostępnych tu utworów jest całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń stronami - tu jest obecna wyłącznie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Puść w zapomnienie ciągłe oczekiwanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

uciec_, w wykonaniu donguralesko, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, dlaczego 01-donguralesko-uciec_-_wlot-empik jest teraz na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta tworzy przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj