Pain Of Salvation - Bonus track B

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:28
Data dodania: 18.09.2010 21:06:27
Rozmiar pliku: 3,47 MB
Tagi: Pain Of Salvation, Bonus track B, Pain, Of, Salvation, Bonus, track, Progressive, Rock, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pain_Of_Salvation_-_Bonus_track_B.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz waży trzy i czterdzieści siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia osiem sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Pain Of Salvation, której nazwa to Bonus track B. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego utworu. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Plik Pain Of Salvation - Bonus track B nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni twórcy, którzy bardzo szybko zyskują tłumy nowych sympatyków, gotowych zapłacić spore kwoty za albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ukochanego twórcę. Analogicznie jest, jeśli chodzi o Bonus track B, stworzonym od podstaw przez Pain Of Salvation. Przebój ten błyskawicznie podbija miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Pewnie osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Pain Of Salvation - Bonus track B? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre opinie między krytykami i słuchaczami. Całkiem możliwe, że normalnie słuchasz zupełnie innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by przeoczyć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Bonus track B, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć ten przebój Pain Of Salvation? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie dowolnego kawałka z serwisu Wrzuta. Właśnie dziś na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych witryn - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie pojemnego zbioru piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu hasła, jak choćby Pain Of Salvation - Bonus track B, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 wprost na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Z tego względu dobrym wyjściem jest ściągnięcie porządnej dawki bezpłatnej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, znakomitych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj