jewel - foolish games

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:41
Data dodania: 18.09.2010 21:15:30
Rozmiar pliku: 5,20 MB
Tagi: jewel, foolish games, foolish, games
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

jewel_-_foolish_games.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który aktualnie masz uruchomioną to około pięć i dwadzieścia setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i czterdzieści jeden sekund. To piosenka o tytule "foolish games", której wykonawcą jest jewel. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem wdzięczni, jeśli byś go dodał. Piosenka jewel - foolish games nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko blaknie - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi jewel - foolish games. Czy warto tego posłuchać?

jewel bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć piosenkom. Tak jak mnóstwo początkujących wykonawców, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być foolish games, znakomita kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz obawiać się o żadne opłaty - wszystkie udostępnione tu utwory są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Istotne jest także to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne portale. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

foolish games, której autorem jest jewel, to świetna muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszej strony i przekonaj się, dlaczego jewel - foolish games jest obecnie na topie. jewel nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj