OSTR - Początek

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:55
Data dodania: 18.09.2010 21:16:25
Rozmiar pliku: 2,67 MB
Tagi: OSTR, Początek, hip, rap, hop
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

OSTR_-_Początek.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz posiada rozmiar dwa i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. A jego długość to dwa minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Początek", której autorem jest OSTR. Plik audio w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Do tego momentu nikt nie zapisał ani razu pliku audio OSTR - Początek. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się wejść do świata muzyki. Mnóstwo kawałków jest w zasięgu ręki, wszystko co powinieneś zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz Początek? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż myślisz.

OSTR to ceniony oraz sławny autor w świecie muzyki. Tworzone przez niego piosenki szybko wdrapują się na szczyty list przebojów. Podobnie jest z Początek. Download pliku mp3 najłatwiej zrobić na naszej stronie. To tylko kilka kliknięć, które dzielą Cię od słuchania tej piosenki, bez przymusu wchodzenia na Wrzutę i podobne witryny.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie tam, gdzie pragniesz. Chcesz włączyć kawałki w telefonie albo odtwarzaczu? Nic łatwiejszego - ściągnij OSTR - Początek i słuchaj jej gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych przeszkód.

Co istotne, nie chcemy żadnych opłat za to, że dajemy Ci mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest całkowicie za darmo, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz robić niczego poza wybraniem piosenki i pobraniem jej. Ściąganie piosenek z serwisu Wrzuta jest dobrym wyjściem dla tych, którzy pragną przedtem posłuchać dany utwór lub konkretny album, a dopiero później to kupić.

Nie ściągaj piosenek na ślepo i nie zaśmiecaj sobie komputera - przesłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Jeżeli taki utwór nie wpasuje się w Twój gust, w każdej chwili jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednakże Początek, który wykonuje OSTR, jest teraz bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj