Dubliners - Button Pusher

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:14
Data dodania: 18.09.2010 21:16:30
Rozmiar pliku: 2,97 MB
Tagi: Dubliners, Button Pusher
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dubliners_-_Button_Pusher.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz posiada rozmiar dwa i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i czternaście sekund. To jeden z wielu piosenek autorstwa Dubliners, której tytuł brzmi Button Pusher. Utwór, który obecnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego pliku mp3. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała nigdy pliku audio Dubliners - Button Pusher. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Button Pusher. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Dubliners - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Dubliners - Button Pusher, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka bardzo sprytnych do zrealizowania tricków, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 Button Pusher? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych wykonawców. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj