Dawes - Your Touch

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:11
Data dodania: 18.09.2010 21:18:19
Rozmiar pliku: 9,59 MB
Tagi: Dawes, Your Touch, your, touch, dance, 2006
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dawes_-_Your_Touch.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to dziewięć i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i jedenaście sekund. To jeden z utworów wykonawcy Dawes, którego tytuł to Your Touch. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go dodał. Plik Dawes - Your Touch nie został do tej pory ani razu pobrany. Żaden użytkownik do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dawes - Your Touch coraz szybciej zdobywa popularność w gronie dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że Dawes jest w stanie napisać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie tylko ten rodzaj, który przedstawia sobą Dawes - Your Touch. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie będą to być głośne imprezy. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie posłuchasz w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy doceniają czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Jesteś zainteresowany Your Touch? Download tej empetrójki to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cały proces nie różni się od tych z innych witryn. Lecz jednak jest tu coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Codziennie do naszej bazy empetrójek dorzucamy świeże piosenki, systematycznie poszerzając kolekcję darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - jeśli będzie tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że w krótkim czasie się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj