Madcon - in a day

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:10
Data dodania: 18.09.2010 21:21:47
Rozmiar pliku: 5,73 MB
Tagi: Madcon, in a day, in, day
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Madcon_-_in_a_day.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to około pięć i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dziesięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "in a day", której wykonawcą jest Madcon. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Madcon - in a day jak na razie. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Madcon - in a day to kawałek, który staje się coraz szybciej popularny, nie tylko wśród fanów tego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że Madcon potrafi nagrać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące hity, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. Mamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie zawsze taki rodzaj, do którego należy Madcon - in a day. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Każdego dnia zaglądaj na nasz portal, bo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, nadaje się na wiele sytuacji. Niekoniecznie będą to być ogromne parapetówki. Te utwory możesz także puszczać przy pełnym spokoju, w chwilach odpoczynku, delektując się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego świetną okazję, bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy doceniają czystość dźwięku i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię in a day? Download tej piosenki to banalnie łatwa sprawa. Bardzo podobnie jest na analogicznych stronach, więc z pewnością sobie z tym poradzisz. Lecz jednak posiadamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się regularnie powiększać zestaw darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dodajemy tam coraz to nowe utwory. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj brakuje, gwarantujemy że bardzo szybko się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj