Kopia 07-Motorek

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:25
Data dodania: 18.09.2010 21:34:17
Rozmiar pliku: 3,13 MB
Tagi: Kopia 07, Motorek, marek, grechuta
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kopia_07-Motorek.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej trzy i trzynaście setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia pięć sekund. To jeden z utworów stworzonych przez Kopia 07, którego nazwa to Motorek. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Utwór Kopia 07-Motorek nie został jak na razie nigdy pobrany. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Motorek, której autorem jest Kopia 07, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, dla przykładu Kopia 07-Motorek, a następnie przegrać go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania chwytów, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na telefon Motorek? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj