Selfmakingprojekt - I Feel I'd Like To Jump (Vo...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:53
Data dodania: 18.09.2010 21:39:16
Rozmiar pliku: 3,56 MB
Tagi: Selfmakingprojekt, I Feel I'd Like To Jump (Vo..., piosenka, remiks, utwór, techno, mp3
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Selfmakingprojekt_-_I_Feel_I'd_Like_To_Jump_(Vo....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz waży trzy i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. Słuchasz piosenkę tytułem "I Feel I'd Like To Jump (Vo...", której autorem jest Selfmakingprojekt. Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Utwór Selfmakingprojekt - I Feel I'd Like To Jump (Vo... nie został jak na razie ani razu pobrany. Żadna osoba jak na razie nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć dokonania coraz to nowych artystów, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może pobrać darmowe mp3, na przykład Selfmakingprojekt - I Feel I&039;d Like To Jump (Vo.... Z jakiego powodu właśnie ten utwór?

Selfmakingprojekt jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem może być I Feel I&039;d Like To Jump (Vo..., niezwykła kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by martwić się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione tu utwory są zupełnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie można spotkać na podobnych witrynach. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tu znajduje się jedynie bezpieczna muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

I Feel I&039;d Like To Jump (Vo..., której autorem jest Selfmakingprojekt, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż Selfmakingprojekt - I Feel I&039;d Like To Jump (Vo... stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Selfmakingprojekt nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj