SymbiozaTZU - Nie Marnuję Słów

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:28
Data dodania: 18.09.2010 21:40:38
Rozmiar pliku: 3,18 MB
Tagi: SymbiozaTZU, Nie Marnuję Słów, nie, marnuję, słów, rap, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

SymbiozaTZU_-_Nie_Marnuję_Słów.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz ma rozmiar trzy i osiemnaście setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia osiem sekund. To plik mp3 tytułem "Nie Marnuję Słów", którego autorem jest SymbiozaTZU. W sobotę, 25 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku mp3. Zalecamy zatem, byś go dodał. Do dziś żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku audio SymbiozaTZU - Nie Marnuję Słów. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - także przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się SymbiozaTZU - Nie Marnuję Słów. Czemu właśnie ten kawałek?

SymbiozaTZU bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć piosenki. Tak jak większość mało znanych wykonawców, tak i on na starcie swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Nie Marnuję Słów, znakomita piosenka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek opłaty - całość udostępnionych tutaj utworów jest absolutnie darmowa, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz spotkać na podobnych stronach. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a także bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na Nie Marnuję Słów, w wykonaniu SymbiozaTZU. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, czemu SymbiozaTZU - Nie Marnuję Słów jest ostatnio na topie. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten artysta produkuje przebój za przebojem, podobnie jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj