SymbiozaTZU - Nie Marnuję Słów

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:28
Data dodania: 18.09.2010 21:40:38
Rozmiar pliku: 3,18 MB
Tagi: SymbiozaTZU, Nie Marnuję Słów, nie, marnuję, słów, rap, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

SymbiozaTZU_-_Nie_Marnuję_Słów.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży trzy i osiemnaście setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia osiem sekund. Jest to jeden z wielu utworów nagranych przez SymbiozaTZU, którego tytuł to Nie Marnuję Słów. Plik mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Do tego utworu nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Piosenka SymbiozaTZU - Nie Marnuję Słów nie została do dziś nigdy pobrana. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bezproblemowo zyskują tłumy wiernych sympatyków, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za albumy i koncerty, byle tylko pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Takim muzykiem jest właśnie SymbiozaTZU, a najnowszy przebój Nie Marnuję Słów to mistrzostwo w dziedzinie komponowania muzyki, a sławę zawdzięcza znakomitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

Pewnie sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest SymbiozaTZU - Nie Marnuję Słów? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zyskuje same dobre opinie między słuchaczami i krytykami. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby przeoczyć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Nie Marnuję Słów, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych stronach piosenki SymbiozaTZU? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdego utworu z Wrzuty. Od teraz skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych witryn - odszukasz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niezwykle pojemną bazą utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki SymbiozaTZU - Nie Marnuję Słów, dostaniesz wyniki, skąd przejdziesz od razu do strony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne mp3. Jeśli jesteś już zniechęcony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co podają nam radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej ściągnąć jak najwięcej darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, cudownymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj