SymbiozaTZU - Szukam

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:14
Data dodania: 18.09.2010 21:40:38
Rozmiar pliku: 2,97 MB
Tagi: SymbiozaTZU, Szukam, rap, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

SymbiozaTZU_-_Szukam.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to dwa i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i czternaście sekund. To jeden z utworów nagranych przez SymbiozaTZU, którego nazwa to Szukam. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Plik SymbiozaTZU - Szukam nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten plik audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Szukam, którą wykonuje SymbiozaTZU, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale do rzeczy. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby SymbiozaTZU - Szukam, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niesamowicie prostych do zrobienia tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Szukam? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Pewnie marzysz o tym, by ludzie kiedyś ściągali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj