MAREK TORZEWSKI-MAGNES DUSZ(SUPER HI-FI-Track 3...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:26
Data dodania: 18.09.2010 21:49:05
Rozmiar pliku: 3,14 MB
Tagi: MAREK TORZEWSKI, MAGNES DUSZ(SUPER HI, Track 3..., super, hit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MAREK_TORZEWSKI-MAGNES_DUSZ(SUPER_HI-FI-Track_3....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to około trzy i czternaście setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia sześć sekund. Jest to piosenka tytułem "MAGNES DUSZ(SUPER HI", której autorem jest MAREK TORZEWSKI. Utwór, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego MAREK TORZEWSKI-MAGNES DUSZ(SUPER HI-FI-Track 3... do dziś. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

MAREK TORZEWSKI-MAGNES DUSZ(SUPER HI-FI-Track 3... coraz sprawniej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, nie tylko tego typu gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że MAREK TORZEWSKI jest w stanie napisać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące hity, które powtarzamy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu parę perełek dla siebie. To nie zawsze taki rodzaj muzyki, który przedstawia MAREK TORZEWSKI-MAGNES DUSZ(SUPER HI-FI-Track 3..., lecz również wiele innych jej odmian. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, nadaje się na wiele okazji. Nie zawsze muszą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych utworów z miłą chęcią przesłuchasz w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą zadowoleni szczególnie ludzie, którzy doceniają najlepszą jakość i dobre brzmienie z głośników.

Chcesz pobrać MAGNES DUSZ(SUPER HI? Download tej piosenki to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie odbiega od tych z innych witryn. Ale jednak posiadamy tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się systematycznie poszerzać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Ściągnij mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeśli będzie tak, że go u nas brakuje, na pewno w krótkim czasie się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj