Ry Cooder - Busride

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:58
Data dodania: 18.09.2010 21:57:26
Rozmiar pliku: 2,72 MB
Tagi: Ry Cooder, Busride, cooder, blueberry, nights
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ry_Cooder_-_Busride.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to około dwa i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Ry Cooder, której tytuł to Busride. Utwór mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nie zamieszczono jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Plik Ry Cooder - Busride nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery w świecie muzyki przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe utwory i nowe albumy, które w jednej chwili zdobywają serca fanów. Takim twórcą jest właśnie Ry Cooder, a tegoroczny hit Busride jest obecnie głośno komentowany w świecie muzyki, a rozgłos zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Pewnie osobiście pragniesz się dowiedzieć, czym jest Ry Cooder - Busride? Pobierz mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne opinie między słuchaczami i krytykami. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki smakowity kąsek. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Busride, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć ten przebój Ry Cooder? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie każdego utworu z tego serwisu. Właśnie dziś skończyły się Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, na których poszukiwałeś darmowych utworów - odszukasz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym bardzo mocno pojemnym zbiorem utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu tekstu, jak choćby Ry Cooder - Busride, otrzymasz wyniki, z których zostaniesz przeniesiony od razu do podstrony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w stacjach radiowych. Z tego względu niezłym wyjściem jest ściągnięcie sporej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość utworów, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj