ry cooder - patricia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:29
Data dodania: 18.09.2010 21:57:26
Rozmiar pliku: 3,20 MB
Tagi: ry cooder, patricia, cooder, blues
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ry_cooder_-_patricia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to około trzy i dwadzieścia setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez ry cooder, którego nazwa to patricia. Utwór mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy więc szczęśliwi, jak byś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku ry cooder - patricia do dnia dzisiejszego. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

ry cooder - patricia to utwór, który staje się coraz bardziej popularny, nie zawsze w gronie fanów tego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że ry cooder potrafi napisać chwytliwe, szybko wpadające w ucho hity, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu parę perełek dla siebie. Posiadamy także wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie ten rodzaj, do którego należy ry cooder - patricia. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, nadaje się na wiele sytuacji. Nie zawsze muszą to być głośne domówki. Te piosenki możesz również słuchać na spokojnie, w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego świetną okazję, gdyż darmowe mp3, które tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą zadowoleni szczególnie ludzie, którzy cenią sobie czystość dźwięku i dobre brzmienie z głośników.

Interesuje Cię patricia? Download tej empetrójki to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cała akcja nie różni się od tych z podobnych stron. Lecz jednak posiadamy tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie poszerzać zestaw darmowych piosenek, które możesz pobrać. Każdego dnia dorzucamy tam kolejne, nowe utwory. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - jeśli zdarzy się, że go u nas brakuje, gwarantujemy że w krótkim czasie się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj