GALNERYUS - BRAVING FLAG

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:41
Data dodania: 18.09.2010 22:19:06
Rozmiar pliku: 10,7 MB
Tagi: GALNERYUS, BRAVING FLAG, braving, flag, 2009, japonia, japan, jrock, rock, muzyka, punk
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

GALNERYUS_-_BRAVING_FLAG.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie masz otworzoną to około dziesięć i siedem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i czterdzieści jeden sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez GALNERYUS, której nazwa to BRAVING FLAG. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go zaproponował. Do tego momentu nikt nie zapisał nigdy pliku mp3 GALNERYUS - BRAVING FLAG. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się odwiedzić świat muzyki? Mamy dla Ciebie bezlik darmowych piosenek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz BRAVING FLAG? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym da radę.

GALNERYUS to ceniony i sławny autor w świecie muzyki. Jego utwory w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Tak samo stało się z BRAVING FLAG. Download tego utworu najłatwiej przeprowadzić na naszym portalu. Jedynie kilka kliknięć potrzeba, abyś mógł omijać Wrzutę i inne witryny, by cieszyć się tym utworem.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki dokładnie w miejscu, gdzie pragniesz. Lubisz posłuchać piosenek w odtwarzaczu albo na wieży? Nic prostszego - pobierz GALNERYUS - BRAVING FLAG i ciesz się nią gdzie chcesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez pobierania pieniędzy! Wszystko jest całkowicie za darmo, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz uczynić nic poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Ściąganie piosenek z serwisu Wrzuta to znakomite wyjście dla ludzi, którzy pragną najpierw posłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, i dopiero po tym to zakupić.

Nie bierz niczego w ciemno i nie zaśmiecaj sobie komputera - odsłuchaj darmowe mp3, nim je ściągniesz. Jeżeli taki kawałek Ci się nie spodoba, w każdym momencie możesz wybrać inny. Ale BRAVING FLAG, autorstwa GALNERYUS, znajduje się ostatnimi czasy na topie - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych kłopotów skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj