AC/DC-Ballbreaker

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:29
Data dodania: 18.09.2010 22:19:22
Rozmiar pliku: 4,11 MB
Tagi: AC/DC, Ballbreaker, acdc
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

AC/DC-Ballbreaker.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej cztery i jedenaście setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "Ballbreaker", której wykonawcą jest AC/DC. Plik mp3, który teraz słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku nikt nie zamieścił jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Plik AC/DC-Ballbreaker nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - również za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi AC/DC-Ballbreaker. Czy warto tego posłuchać?

AC/DC bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Ballbreaker, znakomita kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, które możesz napotkać na podobnych witrynach. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń stronami - tu jest tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a także bez opłat i błyskawicznie.

Jeśli szukasz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, wybierz Ballbreaker, w wykonaniu AC/DC. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy AC/DC-Ballbreaker i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca nagrywa przebój za przebojem, podobnie jest, jeżeli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj