The Killers - Joy Ride

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:20
Data dodania: 18.09.2010 22:29:28
Rozmiar pliku: 4,96 MB
Tagi: The Killers, Joy Ride, the, killers, joy, ride, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Killers_-_Joy_Ride.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który teraz słuchasz to około cztery i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego długość to cztery minuty i dwadzieścia sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 tytułem "Joy Ride", którego wykonawcą jest The Killers. W sobotę, 25 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku audio The Killers - Joy Ride. Żaden użytkownik jak na razie nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy z łatwością zdobywają tłumy wiernych wielbicieli, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ulubionego twórcę. Nie inaczej jest z przebojem Joy Ride, stworzonym od podstaw przez The Killers. Kawałek ten błyskawicznie podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Zostawmy zdania innych za sobą, bo pewnie pragniesz poznać The Killers - Joy Ride? Pobierz mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w dziedzinie tego, co jest modne w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Joy Ride, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie znaleźć ten przebój The Killers? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Jednak my mamy na to znakomity sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnego kawałka z Wrzuty. Od dzisiaj skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych witryn - odszukasz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej ogromnie pojemnej bazy utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu hasła, np. The Killers - Joy Ride, pojawią się wyniki, z których zostaniesz przeniesiony wprost do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Z tego względu niezłym wyjściem jest ściągnięcie porządnej porcji darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi empetrójkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj