Lemongrass - La Plus Jolie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:12
Data dodania: 18.09.2010 22:30:15
Rozmiar pliku: 7,15 MB
Tagi: Lemongrass, La Plus Jolie, la, plus, jolie, acid, jazz, 2000
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lemongrass_-_La_Plus_Jolie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz ma rozmiar siedem i piętnaście setnych megabajta. Natomiast jego długość to pięć minut i dwanaście sekund. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez Lemongrass, której nazwa to La Plus Jolie. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął utworu muzycznego Lemongrass - La Plus Jolie do tej pory. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu La Plus Jolie. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Lemongrass, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele jego utworów gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Lemongrass - La Plus Jolie, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz ściągnąć na telefon La Plus Jolie? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie także tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Dziś już każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie w przyszłości ściągali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj