Green Day - boulevard of broken dreams

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:21
Data dodania: 18.09.2010 22:37:11
Rozmiar pliku: 1,49 MB
Tagi: Green Day, boulevard of broken dreams, green, day
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Green_Day_-_boulevard_of_broken_dreams.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to jeden i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i dwadzieścia jeden sekund. Jest to plik mp3 o tytule "boulevard of broken dreams", którego wykonawcą jest Green Day. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. W górnej części strony ujrzysz klip do tego utworu. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Green Day - boulevard of broken dreams do dzisiaj. Żaden odwiedzający do tej pory nie miał ochoty skomentować tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład boulevard of broken dreams. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Green Day, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, na przykład Green Day - boulevard of broken dreams, a następnie skopiować go na telefon.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz skopiować na odtwarzacz mp3 boulevard of broken dreams? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od dawna będziesz ją znał?

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj