Kaczor Sumzor Winiar - Manifest

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:37
Data dodania: 18.09.2010 22:37:23
Rozmiar pliku: 8,28 MB
Tagi: Kaczor Sumzor Winiar, Manifest, kaczor, sumzor, winiar, legionowo, podziemie, rap, hiphop, jestfajnie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kaczor_Sumzor_Winiar_-_Manifest.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie słuchasz to około osiem i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Kaczor Sumzor Winiar, której nazwa to Manifest. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tej pory nikt nie ściągnął nigdy pliku Kaczor Sumzor Winiar - Manifest. Żadna osoba dotychczas nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Manifest. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Kaczor Sumzor Winiar, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na najlepszych zabawach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i pobierać mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, na przykład Kaczor Sumzor Winiar - Manifest, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka bardzo sprytnych do zrealizowania chwytów, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Manifest? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy pragną na poważnie iść w tym kierunku. Być może marzysz o tym, aby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj