M-C LINKIN - A my wolimy rap

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:15
Data dodania: 18.09.2010 22:37:29
Rozmiar pliku: 2,05 MB
Tagi: C LINKIN, A my wolimy rap, m-c, linkin, my, wolimy, rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

M-C_LINKIN_-_A_my_wolimy_rap.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz posiada rozmiar dwa i pięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i piętnaście sekund. To jeden z utworów wykonawcy C LINKIN, którego tytuł brzmi A my wolimy rap. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś go zaproponował. Plik M-C LINKIN - A my wolimy rap nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - A my wolimy rap, której autorem jest C LINKIN, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby M-C LINKIN - A my wolimy rap, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie poznasz kilka bardzo prostych do realizacji tricków, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 A my wolimy rap? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj